خرید بسته بندی صادراتی زعفران با برند شما

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه بسته بندی های صادراتی زعفران را انتخاب کنیم؟انواع بسته بندی زعفران صادراتیقیمت بسته بندی صادراتی زعفرانقیمت پاکت بسته بندی زعفرانانواع بسته بندی زعفرانجعبه برای بسته بندی زعفرانبسته بندی لاکچری زعفرانخرید ظرف شیشه ای زعفرانقیمت ظروف بسته بندی زعفران
بسته بندی صادراتی زعفران

بسته بندی صادراتی زعفران در کیفیت، عملکرد، ارگونومی، شکل ظاهری، گرافیک و بسته بندی محصولات باید جز بهترین و باکیفیت ترین ظروف بسته بندی زعفران نیز باشد، زیرا نقش مهمی در جلب رضایت مصرف‌کنندگان و بازاریابی محصول ایفا می کند و از همین رو، طراحی و بسته‌بندی دارای جایگاه مهمی در بازاریابی و توسعه بازار محصولات خصوصاً در بازارهای بین‌المللی است.

چگونه بسته بندی های صادراتی زعفران را انتخاب کنیم؟

  • به نظر شما بسته بندی های صادراتی زعفران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
  • آیا بسته بندی های صادراتی زعفرانی که در داخل ایران وجود دارد، برای صادرات مناسب است؟

بسته بندی صادرات زعفران به دلیل اینکه ایران قطب صادران آن است، بسیار مهم شده و باعث شده که افراد و شرکت های زیادی به سمت طرح های صادراتی علاقه مند شوند. خوشبختانه در ایران افراد خلاق و شرکت های طراحی زیادی وجود دارند که با کمترین هزینه می توانند بسته بندی شما را به مرحله طراحی و چاپ نهایی اورده و آن را تولید کنند.

انواع بسته بندی زعفران صادراتی

به نظر شما انواع بسته بندی زعفران صادراتی که می توانید انتخاب کنید، چه نوع ظروفی است؟

این سوال از پر تکرار ترین نوع سوالاتی است که از بخش فروش ما می پرسند. افراد زیادی از طرح هایی که شرکت های صادراتی تولید نموده اند، عکس فرستاده و خواستار آن هستند که بتوانند مثل همان طرح را با قیمت پایین تر طراحی و به چاپ برسانند.

این درخواست باعث می شود که تمام نمونه های صادراتی با یک شکل به بازار عرضه شود. البته یکی از دلایل این افراد هزینه تمام شده است و برای آن ها زدن بسته بندی تکراری مهم نیست.

قیمت بسته بندی صادراتی زعفران

به نظر شما قیمت بسته بندی صادراتی زعفران به چه عواملی بستگی دارد؟

از مهم ترین نکته برای تعیین قیمت، مواد اولیه آن جنس می باشد. با توجه به اینکه قیمت مواد اولیه در کشور ما با ارز سنجیده می شود، قیمت تمام شده ممکن است در زمان های مختلف و در هیجانات بازار بالا یا پایینتر شود.
بسته بندی و صادرات زعفران وابستگی های زیادی به هم دارند که انتخاب در هر کدام از آن ها شما را موفق تر می کند. اگر شما زعفران خوبی داشته باشید و از بسته بندی نامناسبی استفاده کنید، باز هم شکست خواهید خورد.
محصولات و تجهیزات تولید داخل عموماً به دلیل طراحی صنعتی ضعیف و یا فقدان بسته‌بندی مناسب با وجود مزیت‌های فنی و قیمتی، در ترغیب مشتریان و رقابت با محصولات خارجی مشابه عملکرد مناسبی ندارند. لذا تولید و تامین بسته بندی صادراتی جهت توسعه بازارهای صادراتی در دستور کار قرار گرفته است.

بسته بندی صادراتی زعفران

قیمت پاکت بسته بندی زعفران

قیمت پاکت بسته بندی زعفران برای همکارانی که در زمینه فروش زعفران این نوع بسته بندی را انتخاب کرده اند بسیار مهم است. زعفران محصول بسیار با ارزش و گران قیمت است که به یک بسته بندی زیبا و شکیل نیاز دارد تا سالم به دست مشتریان برسد.

بسته بندی پاکتی به عبارتی راحت ترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب است. پاکت های بسته بندی دارای طرح ها و جنس های مختلف است که هر کدام بسته به نوع مقوا و سایز پاکت قیمت آن فرق می کند.

بسته بندی صادراتی زعفران

انواع بسته بندی زعفران

انواع بسته بندی زعفران در بحث صادرات مورد توجه است. بسیاری از شرکت های زعفران برای زعفران صادراتی جهت تنوع در ارائه محصول صادراتی خود از انواع بسته بندی زعفران استفاده می کنند که هر کدام دارای زیبایی و کیفیت منحصر به فردی است. از جمله ظروف بسته بندی صادراتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بسته بندی پاکتی یا مقوایی
  • بسته بندی کریستالی
  • بسته بندی خاتم فلزی
  • بسته بندی چوبی کادویی
  • بسته بندی شیشه ای

ارزان ترین و پر قدمت ترین ظروف بسته بندی زعفران، پاکت های مقوایی هستند که تمامی شرکت ها برای شروع کارشان و همچنین بسیاری از همکاران از این نوع بسته بندی صادراتی زعفران استفاده می کنند.پاکت های بسته بندی دارای چهار سایز می باشد و توسط واحد تولیدی ما هر نام و برندی بر روی این نوع پاکت ها با تعداد تیراژ مشخصی چاپ می شود.

بسته بندی صادراتی زعفران

بسته بندی کریستالی هم نیز جز پر فروش ترین ظروف زعفران است که دارای تنوع و مدل های گوناگونی است. جهت دیدن انواع ظروف کریستالی می توانید به سایت ثمین پک مراجعه کرده و از آنها دیدن کنید.

بسته بندی صادراتی زعفران

محبوب ترین ظروف زعفران که نه تنها در ایران بلکه در کشورهای خارج مورد استقبال قرار گرفته ظروف فلزی خاتم است که طرح خاتم آن در سراسر دنیا معروف است.

بسته بندی صادراتی زعفران

یک کادویی یک نوع بسته بندی که به تنهایی بسیار کامل است و می توان به عنوان هدیه از آن استفاده کرد جعبه کادویی زعفران است که در داخل آن علاوه بر زعفران یک عدد قوری جهت دم کردن و یک عدد هاون جهت کوبیدن زعفران وجود دارد. جعبه چوبی زیباترین هدیه ای است که شرکت ها و سایر مسئولین به عنوان کادوی تبلیغاتی از آن استفاده می کنند.

بسته بندی صادراتی زعفران

بسته بندی صادراتی زعفران

بسته بندی شیشه ای نیز جز زیباترین و کم یاب ترین ظروف زعفران است. این نوع ظروف وارداتی بوده و به محض ورود به بازار با استقبال بی نظیری رو به رو می شود. این نوع ظروف به دلیل جنسی که دارد شکیل ترین ظرف زعفران شناخته شده است.

بسته بندی صادراتی زعفران

جعبه برای بسته بندی زعفران

جعبه برای بسته بندی زعفران، ظرف یا قوطی زعفران را شکیل تر نشان می دهد.بسیاری از شرکت ها جهت بسته بندی صادراتی زعفران از جعبه های کادویی استفاده می کنند.
برخی اوقات بی آنکه نسبت به جعبه بسته بندی محصولی توجهی نشان دهیم، آن را باز می‌کنیم و چندان در فکر ایده‌هایی نیستیم که در پس این بسته بندی نهفته است. غافل از آنیم که این بسته بندی با ضمیر ناخودآگاه ما ارتباط برقرار کرده و پیام‌هایی را برایمان مخابره می‌کند و حتی به ذهنمان هم خطور نمی‌کند که بسته‌بندی یک محصول تا چه حد بر روی تصمیم ما در خرید آن محصول خاص تأثیر می‌گذارد.

بسته بندی صادراتی زعفران

بسته بندی عنصری قدرتمند و تراز اول است که منطق و دلایل ما را در هنگام خرید یک کالا تحت‌الشعاع قرار می‌دهد اما در اغلب موارد در پس ذهن ما رنگ می‌بازد و گمان می‌بریم هیچ نقشی در جهت دادن ما به سوی خرید آن کالای به خصوص نداشته است؛ مدیران زبده و با تجربه بازاریابی و تولید کالا تصمیماتی آگاهانه و زیرکانه اتخاذ می‌کنند که در نهایت به خرید محصولاتشان منتهی می‌شود.نحوه برخورد آن‌ها به هنگام انتخاب یک جعبه بسته بندی مناسب برای محصولاتشان مرز میان شکست یا موفقیت آن محصولات را رقم می‌زند.

بسته بندی صادراتی زعفران

بسته‌بندی می‌تواند افزایش زمان نگه‌داری زعفران را در پی داشته باشد، چرا که فشار هوای وارد شده به این مواد را پیوسته کنترل می‌کند.

جعبه بسته بندی یک محصول می‌تواند باز کردن و استفاده آن را تسهیل کند یا سبب گردد یک کالای به خصوص کوچک، سبک و قابل حمل شود.

بسته بندی صادراتی زعفران

جعبه بسته بندی می‌تواند به عنصری کلیدی در به رخ کشیدن تفاوت‌ها و برتری یک برند در میان سایر رقبا بدل شود. بسته بندی محصول می‌تواند یک حس عاطفی را در کاربر یا خریدار بیدار کند یا خاطره یک مکان خاص را در ذهن او تداعی کند.

بسته بندی یک محصول می‌تواند به زبان ایما و اشاره با مشتری ارتباط برقرار کند و مشتری با آن خو بگیرد و هر گاه قرار است به طور مثال زعفران را خریداری کند باید آن را به همراه جعبه بسته بندی آن خریداری کند.

بسته بندی صادراتی زعفران

بسته بندی لاکچری زعفران

بسته بندی لاکچری بهترین گزینه برای خودنمایی یک محصول معرکه و بی‌نظیر مانند زعفران است. بسیاری از اوقات افراد محصولی را خریداری می کنند که به آن ها حس خوبی می دهد. این هدف بسته بندی است.

بسته بندی صادراتی زعفران

اگر بسته بندی اصولی و خلاقانه باشد باعث فروش محصول می شود. یک بسته بندی هوشمندانه مشتری را جذب می کند و پیام مورد نظر شما را به او می رساند. در دنیای رقابتی امروز اهمیت بسته بندی کمتر از خود محصول نیست.

برای بسته بندی صادراتی زعفران خیلی خوب است که از بسته بندی لاکچری زعفران استفاده گردد زیرا موقعی که محصول با ارزش زعفران ایران وارد کشور های خارجی می شود اعتبار و اصالت ایران و محصول با ارزش آن را نشان می دهد.

بسته بندی صادراتی زعفران

خرید ظرف شیشه ای زعفران

خرید ظرف شیشه ای زعفران با استقبال بی نظیری رو به رو است. یکی از پر فروش ترین بسته بندی صادراتی زعفران ظروف شیشه ای است. قدمت و اصالت شیشه از حدود 1500 سال قبل از میلاد توسط مصری ها جهت نگهداری مواد مورد استفاده قرار گرفته است. تا به حال هیچ کدام از ظروف بسته بندی این قدمت رو نداشته اند.

بسته بندی صادراتی زعفران

ظروف شیشه ای ذاتا ماده خنثی ایست و با مواد غذایی داخل خود هیچ واکنش شیمیایی نمی دهد. این ویژگی سبب می شود که خاصیت، رنگ و طعم و بخصوص سلامت مواد داخل آن کاملا محفوظ باشد.
نمای ظاهری شیشه، رنگ و کیفیت محتویات داخل آن بخوبی از درون شیشه قابل مشاهده است. این یکی از مهمترین عوامل جذب مشتریان به سمت خرید می باشد.
طبق تحقیقات انجام شده، خریداران مواد غذایی، بسته بندی شیشه ای را سالم تر از سایر انواع بسته بندی می دانند. از طرفی، شکل شیشه و شفافیت آن جذاب تر می باشد.
به طور کلی، وقتی که تولید کننده محصول خود را در فروشگاه ها عرضه می کند، این نوع بسته بندی محصولات هستند که خود را به مشتری معرفی می کنند. بسته بندی شیشه ای به خوبی از محصولاتی که داخل خود دارد دفاع می کند.

بسته بندی صادراتی زعفران

قیمت ظروف بسته بندی زعفران

قیمت ظروف بسته بندی صادراتی زعفران به صورت به روز در سایت ثمین پک در دسترس همکاران محترم قرار دارد تا به راحتی از هر نقطه ی کشور به صورت غیر حضوری خرید خود را انجام داده بدون آنکه مسیری طولانی یا زمانی زیادی را صرف خرید داشته باشند.

بسته بندی صادراتی زعفران

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد قربانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09158655490

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: ثمین پک

email icon ایمیل: saffroncan.ir@gmail.com

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید